7

  • Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu SWPS, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia Kliniczna oraz studia podyplomowe na kierunku Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychologicznym.
  • Odbyłam  szkolenie z terapii EMDR. Ukończyłam liczne kursy specjalistyczne i szkolenia z zakresu EMDR, między innymi: „Traumy interpersonalne w terapii EMDR” , „ EMDR w pracy z dziećmi”, „Trauma złożona w podejściu EMDR”, „Neurobiologiczne ukierunkowanie terapii EMDR w leczeniu depresji” , „Rozwój traumatyczny a choroba – EMDR w onkologii” , „EMDR w terapii zaburzeń psychosomatycznych”, „Pokonywanie i zarządzanie stratą - jak stosować EMDR w klinicznym podejściu do żałoby”, „Leczenie zaburzeń odżywiania za pomocą terapii EMDR”.
  • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.
  • Przez wiele lat pracowałam w klinice rehabilitacji neurologicznej i kardiologicznej, gdzie prowadziłam terapię pacjentów po udarach mózgu, wypadkach komunikacyjnych, zawałach serca oraz operacjach kardiologicznych. Współprowadziłam również warsztaty i konsultacje indywidualne dla osób po wypadkach, z zakresu rozpoznawania objawów stresu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
  • Obecnie pracuję z dorosłymi i młodzieżą, prowadząc konsultacje indywidualne i terapię EMDR dla osób w kryzysie.
  • A prywatnie - staram się żyć w rytmie slow, kocham polskie morze i lubię to zdanie:

 

„Nie porzucaj celu tylko dlatego, że osiągnięcie go zajmuje dużo czasu. Czas i tak upłynie.”

 

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.